Prześlij do nas swoją opinię na maila

Po wypraniu kilkuletnie łóżko tapicerowane nabrało nowego "życia" . Zeszły wszystkie plamy i nacieki. Byłam pod wrażeniem ile brudu zdołał "odessać" sprzęt piorący. Usługa wykonana profesjonalnie. Bardzo polecam. 

Edyta Sołtysiak

Jestem pod wrażeniem sprzętu i środków jakie posiada firma Życie w czystych wnętrzach. Tapicerka została idealnie wyczyszczona z licznych plam i wyschła po kilku godzinach. Z przyjemnością wsiadam do samochodu ! Świetny kontakt i szybki czas realizacji. Polecam i zachęcam do korzystania z usług tej firmy.

Joanna Dąbrowska


Usługa prania kanapy wykonana bardzo profesjonalnie, kanapa po praniu wygląda jak nowa. Profesjonale i rzetelne podejście do klienta. Szybki i bezpłatny dojazd.

Rafał Kaniewski

Kilkuletni dywan z dziecięcego pokoju po czyszczeniu wygląda jak nowy. Podniesiony włos, odświeżony kolor, zero nieczystośći typu kurz, sierść kota, plamy po flamastrach i innych śladach młodocianego użytkownika, który używa dywanu zamiast biurka. O to chodziło! Miły kontakt i fachowa obsługa. Profesjonalizm godny polecenia!

Asia

Prawdziwe opinie o nas

Nasz klient wie ile zapłaci i jaką otrzymuje jakość

A po pracy chcemy zobaczyć wasze zadowolenie